Warning: A non-numeric value encountered in /home/server215619/ftp/ekoplon.ua/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

zakład

НАШИМ ЗАХОПЛЕННЯМ
Є РОСЛИННИЦТВО

Ми є провідним постачальником комплексних рішень для рослинництва та засобів годування сільськогосподарських тварин на польському ринку. Мисімейна фірма,яка існує з 1989 року. Виробничі потужності EKOPLON знаходяться в Грабкі-Дуже в Сьвєнтокшиському воєводстві, а також в Баборові в Опольському воєводстві. Продукти продаються головним чином на польському ринку, але також експортуються на іноземні ринки (між іншим в Україну, Білорусь, Литву, Естонію, Болгарію, Чехію).

Ми єдині на польському ринку, хто пропонує продукти для виробників як рослинницької, так і тваринницької продукції. Ми пропонуємо професійні і інноваційні позакореневі добрива, пристосовані до спеціальних потреб професійних фермерських і рослинницьких господарств і для аматорського вирощування. Ми також займаємося виробництвом засобів годування тварин, таких як: комбікорми повнораціонні, комбікорми-добавки (концентрати), а також мінерально-вітамінні комбікорми (премікси) і молокозамінюючі препарати. Пропозицію щодо кормів адресовано фермерам, які працюють в області птахівництва, свинарства, вирощування та утримання великої рогатої худоби м’ясного та молочного напрямків.

Нашим справжнім захопленням є зв’язок з людьми, завдяки чому ми можемо постачати нашим клієнтам продукти, що відповідають їх потребам. Ми дбаємо, щоб клієнти отримували продукти найвищої якості і разом з тим професійні консультації і сервіс –індивідуальну пропозицію, що дозволяє оптимізувати витрати на виробництво.

 


karmienie

ДОСЛІДЖЕННЯ
ТА РОЗВИТОК

EKOPLON вже понад 20 років пропонує своїм клієнтам добрива і корми, завоювавши статус провідного виробника та постачальника. Нашим завданням є постійне постачання нашим клієнтам інноваційних продуктів, які відзначаються ефективністю дії. Організаційним розвитком і успіхом на ринку фірма зобов’язана групі висококваліфікованих спеціалістів, технологів і фахівців з рослинництва в області удобрення рослин і годування тварин. В нашій праці ми керуємося головним чином потребами клієнтів, тому ми також поєднуємо науку з практикою, встановлюючи близькі стосунки з широким колом рослинницьких та тваринницьких господарств, а також науково-дослідницьких центрів, котрі збільшують ефективність вирощування та годування, а в підсумку сприяють розвитку бізнесу нашого партнера.


laboratoryСУЧАСНА ЛАБОРАТОРІЯ

З метою оптимізації рецептури наші продукти проходять ретельне дослідження на кожному етапі їх виникнення. Для цього наші експерти використовують сучасну лабораторію, в якій ми досліджуємо продукти на предмет оптимального складу кормів і добрив. Отримані результати в підсумку переносяться на продукцію, постійно підвищуючи її якість.


 

Місія Ekoplon

– це створення зростання і розвитку сільського господарства і оточення, в якому фірма функціонує, шляхом створення високоякісних інноваційних продуктів і рішень, що відповідають безпосереднім потребам клієнтів, і є безпечними для природного середовища.

Наше бачення

лідер на польському і європейському ринку добрив і засобів для годування тварин

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ

Ми хочемо запросити всіх наших партнерів, державних і приватних, до співпраці заради загального блага. Партнерство в стосунках з усіма зацікавленими є підставою розвитку нашого бізнесу. Ми будуємо взаємодію на підставі співпраці, партнерства і довіри, що дозволяє нам з ентузіазмом реалізувати наші завдання і досягати наших цілей.

ЯКІСТЬ І БЕЗПЕКА

Ми постачаємо практичні, ефективні і безпечні рішення зі збереженням природного середовища, які впливають на якість життя і розвиток, що гарантує побудування загального добробуту. Поєднуючи такі елементи як якість, натуральну сировину і виробничі результати, ми завжди діємо у відповідності з правилами гармонічного розвитку.

РОЗВИТОК І ІНТЕГРАЦІЯ

Ми пишаємося, що створюємо фірму, яка робить ставку на партнерство і задоволеність клієнтів. Ми невпинно працюємо над новими, технологічно просунутими рішеннями,що мають реальний вплив на розвиток сільськогосподарського виробництва.

­‌